DUNSKEY Martyna Lepiesza

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online

DUNSKEY Martyna Lepiesza

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika DUNSKEY Martyna Lepiesza

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 07.2017
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Licencjat
Filologia duńska
10.2017 - 07.2019
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Magister
Skandynawistyka
01.2018 - 06.2018
Aarhus Universitet
Nordisk sprog og litteratur
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Magister
Tłumaczenie specjalistyczne (filologia germańska z filologią angielską)
Kursy i szkolenia
08.2015
Kurs językowy w Studieskolen, Kopenhaga, Dania
08.2016
Kurs językowy w KVUC, Kopenhaga, Dania
08.2017
Kurs językowy w Askov Højskole, Askov/Vejle, Dania
07.2019
Kurs językowy w Studieskolen, Kopehaga, Dania
Doświadczenie
08.2016 - aktualnie
Lektor języka duńskiego
Prowadzenie zajęć online od poziomu początkującego aż do zaawansowanego, przygotowywanie do certyfikatów językowych (Dansk prøve 2, Studieprøven), konsultacje językowe, weryfikacja poziomu klienta
07.2018 - aktualnie
Tłumacz pisemny
Tłumaczenia pisemne w parach polski-duński, angielski-duński, polski-niemiecki (branża IT, lokalizacja stron internetowych, teksty marketingowe, opisy produktów, teksty administracyjne). Tłumaczenia dla firm i klientów prywatnych.
10.2019 - 03.2021
Mester Szkoła Języków Skandynawskich Sp. z o.o.
Prowadzenie kursów językowych: indywidualnych, grupowych, firmowych (online i w siedzibe szkoły), przygotowywanie testów, wsparcie marketingowe, przygotowywanie materiałów dydaktycznych na profile szkoły w social media
03.2021 - 07.2021
Komisja Europejska, Dyrekcja Generalna ds. Tłumaczeń, Luksemburg

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2021

Zajęcia z Martyną polecam bardzo gorąco zarówno osobom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z duńskim, jak i tym, które chcą tylko doszlifować znajomość tego języka. Ja naukę zaczynałam praktycznie od zera, a korepetycje miałam przez ponad dwa lata, więc przeszłyśmy razem przez prawie wszystkie poziomy znajomości języka. Mimo tego, że duński (a szczególnie jego wymowa) do najłatwiejszych nie należy, zajęcia z Martyną były prawdziwą przyjemnością. Prowadzone profesjonalnie, a równocześnie kreatywnie i z poczuciem humoru. Szczególnie ceniłam sobie nasze konwersacje na różne tematy (gdy doszłam już do poziomu, na którym takowe stały się możliwe). Martyna ma w sobie energię i pasję, która jest zaraźliwa i pomaga uczniom zmotywować się w chwilach językowego kryzysu.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2020

Moja przygoda z Martyną zaczęła się pół roku temu a, już widzę ogromne postępy. Każda lekcja jest czystą przyjemnością, a pasja Martyny do języka duńskiego potrafi być zaraźliwa. Czuję się, jakby Martyna wzięła mnie za rączkę i przeprowadziła przez najstraszniejsze zakamarki tego języka. Wymowa, i gramatyka jest wytłumaczona w przystępny sposób. Zajęcia obfitują w rozmaite ćwiczenia, a także ciekawostki kulturowe. Polecam Martynę z wielkim serduchem!!! Pozdrowienia z Aarhus!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2019

Znakomite połączenie pasji i profesjonalizmu Martyny to bez wątpienia wielka zaleta prowadzonych przez nią zajęć.Swoboda komunikacji, nauczanie indywidualnie dobrane do potrzeb ucznia ,kreatywność i zaangażowanie Martyny gwarantuje satysfakcjonujące efekty nauki.Polecam.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2019

Pełna profesjonalizmu osoba polecam bez wahania!

DUNSKEY Martyna Lepiesza

Dziękuję :)

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2018

Martyna ma rzadko spotykaną cechę, którą charakteryzują się jedynie najlepsi nauczyciele - potrafi uczyć swojego przedmiotu (w tym przypadku - języka) z zamiłowaniem, pokazazujac tym samym, że skomplikowany język jest wbrew pozorom prosty.
Dzięki swojemu podejściu cały czas utrzymuje naszą motywację na wysokim poziomie, a każdy z nas wie jak potrafi ona się wahać w trakcie procesu uczenia się. Specjalistka od języków - biegle włada 4 językami, dzięki czemu, na zasadzie analogii, w zwięzły sposób tłumaczy nierzadko zawiłe zasady. Kurs dopasowuje do indywidualnych potrzeb, posiada swój własny program nauczania i autorskie materiały. Z całego serca polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2018

Perfekcyjnie przygotowane zajęcia.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2017

Szczerze polecam Martynę! Tak oddanej, zaangażowanej, świetnie przygotowanej merytorycznie, a do tego przesympatycznej korepetytorki nie miałam nigdy wcześniej! A korepetycje różnego rodzaju mialam od czasów gimnazjum. Martyna potrafi w przyjazny i bardzo ciekawy sposób nauczyć duńskiego od podstaw aż do poziomu certyfikatów językowych. Tak więc nawet gdy myślicie że to niemożliwe nauczyć się tego "dziwnego języka"- wiedzcie że z Martyna się da i to w krótkim czasie :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.